Informacje o firmie

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem w malowaniu oznakowania drogowego. Dwie dekady obecności na rynku sprawiły, że zyskaliśmy unikalny poziom perfekcji w oferowanych przez nas usługach. Liczne wykonane zlecenia i zadowolenie Klientów z ich realizacji, to świadectwo najwyższego profesjonalizmu we współpracy z naszą firmą. Potwierdzeniem tego są referencje z takich firm jak: Budimex, Strabag, Musing, ZDP, ZDW, GDDiK, UMiG, McDonalds.

Z kim współpracujemy?

Nasi Klienci to głównie podmioty publiczne, które odpowiadają za utrzymanie oznakowania dróg w należytym stanie. Współpracujemy jednak również z przedsiębiorstwami posiadającymi, parkingi przy sklepach wielkopowierzchniowych, hale magazynowe lub produkcyjne, lotniska, tereny manewrowe, spółdzielnie mieszkaniowe i dewewloperzy. Świadczymy także usługi jako podwykonawcy dla firm budowlanych. 

Nasza misja

Doskonale rozumiemy, jak ważne jest widoczne i trwałe oznakowanie dróg. Z tego powodu zawsze zapewniamy bezbłędną realizację usług, przy jednoczesnym zachowaniu sprawności realizowanych prac. Wierzymy, że mamy realny wpływ na zwiększenie bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego.

Jak się z nami skontaktować?

W celu uzyskania informacji na temat oferowanych przez nas usług lub bezpłatnej wyceny – serdecznie zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Zapraszamy!