Oferta - malowanie oznaczenia dróg i placów

Jakie usługi oferuje nasza firma?


Nasze doświadczenie i kompetencje w nakładaniu oznaczeń na różnego rodzaju powierzchnie sprawiają, że jesteśmy firmą godną zaufania – a w przypadku tak wymagających zadań stanowi to bowiem niezwykle ważną wartość. 

Realizujemy zadania, które bezpośrednio wpływają na bezpieczeństwo życia i zdrowia wielu ludzi. Świadomość tego faktu kieruje naszymi pracami każdego dnia. Doskonale rozumiemy, jak ważne jest profesjonalne wykonanie oznakowania drogowego. W tego typu zadaniach jesteśmy wyspecjalizowani. 

Malowanie znaków drogowych

Poziome oznakowanie drogowe stosowane jest zarówno w przypadku dróg, chodników, wjazdów, jak i parkingów. Umożliwiają one bezpieczne przemieszczanie się uczestników ruchu tj. pojazdów mechanicznych, pieszych i rowerzystów. Nasza firma zajmuje się malowaniem zarówno trwałych, jak i tymczasowych znaków drogowych. Wszelkie prace wykonujemy w sposób, który nie zagraża ruchowi drogowemu – odpowiednio zorganizujemy i zabezpieczymy realizację zlecenia. 

Malowanie pasów lotnisk

Wszystkie oznaczenie na pasach startowych podlegają pod ten system na całym świecie – w takim miejscu ma to szczególne znaczenie, aby zarówno załoga, pasażerowie, jak i pracownicy mogli poruszać się po pasach lotniska bezpiecznie. Właściwe oznakowanie pasów organizuje przepływ ruchu, a tym samym usprawnia wiele procesów w takich miejscach. Mamy niezbędne doświadczenie i zaplecze sprzętowe w przygotowywaniu pasów na lotniskach. Wszystkie prace realizujemy sprawnie, aby pasy lotniskowe były dostępne do użytku w jak najkrótszym czasie.

Malowanie pasów drogowych

Widoczne pasy drogowe mają kluczowe znaczenie pod kątem na drodze. To one wyznaczają dla kierowcy możliwość (lub jej brak) zmiany pasa ruchu, a dla pieszych przejście na drugą stronę jezdni. Pasy drogowe określają także w jakich miejscach mogą poruszać się rowerzyści. Z tego powodu namalowanie tych oznaczeń stanowi wysoce odpowiedzialne zadania, z którymi nasza firma radzi sobie na najwyższym poziomie. Stosujemy wyłącznie najwyższej jakości farby drogowe odporne na wymagające warunki drogowe i atmosferyczne. 

Malowanie ścieżek rowerowych

Ścieżki rowerowe pojawiają się na drogach w coraz większej ilości, również w mniejszych miastach, gdzie rowerzyści dotychczas nie poruszali się wyznaczonymi pasami. Różnią się jednak one od innego oznakowania drogowego, czyli pasów, strzałek – używa się bowiem na całej powierzchni ścieżki wyróżniających się kolorów. Najczęściej stosuje się odcienie czerwieni lub niebieskiego. Firma Drogomont posiada niezbędne zaplecze sprzętowe do wykonywania tego typu prac. 

Malowanie pasów ruchu pieszego

Piesi na drogach, gdzie poruszają się nawet kilkunastotonowe pojazdy, są narażeni na szczególne niebezpieczeństwo. Niezwykle istotne jest więc w ich przypadku zadbanie o właściwe oznakowanie pasów ruchu pieszego – a szczególnie, gdy mają znaleźć się one w słabo oświetlonych miejscach. Pasy ruchu dla pieszego są informacją również dla kierowców, którym przekazywana jest klarowna informacja o tym, że należy zadbać o szczególną ostrożność podczas jazdy. 

Malowanie pasów ruchu magazynowego

Oznakowanie drogowe znajduje się nie tylko na drogach publicznych, lecz spotykamy się z nim np. w przypadku każdego magazynu lub hali produkcyjnej. W tych miejscach używa się bowiem wózków jezdnych transportujących różnego rodzaju ładunki z towarem. Z drugiej strony w magazynach i halach produkcyjnych pracują również osoby nie korzystające z pojazdów mechanicznych – trzeba więc zadbać o bezpieczeństwo jednych i drugich. Warto też wiedzieć, że właściwe oznakowanie wpływa na poprawę przepływu procesów logistycznych, co realnie przekłada się na zyski firmy. Właśnie dlatego przy ich nakładaniu warto współpracować ze specjalistami z firmy Drogomont.


W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z naszą ofertą – serdecznie zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową!